Паління – це не для нас!

narko snid 01 До Всесвітнього дня боротьбі з тютюнопалінням у читальному залі бібліотеки коледжу діє виставка «Паління – це не для нас!»

24.05.2017 р. та 25.05.2017 р. перед студентами коледжу (групи ПЗ9116, ОЕ9116) виступив з лекцією лікар–нарколог Улитин С.В.

Він повідомив, що причиною появи боротьби з тютюнопалінням постала передчасна смертність та хвороби в усьому світі, яким людство здатне запобігти. На сьогоднішній день, за даними звіту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від вживання тютюну щороку помирає понад 5 мільйонів людей, очікується, що до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів смертей щорічно.

narko snid 04 narko snid 03

Також були порушені проблеми наркоманії та СНІДу. Сергій Вікторович розповів присутнім про сумну статистику наркозалежності та захворювання на СНіД по місту Нова Каховка, по Херсонській області та в цілому по Україні, про способи запобігання епідемії, про культуру співіснування із Віч-позитивними людьми.

narko snid 02 narko snid 05

Наприкінці студентам бібліотекар Полусмяк І.Н. показала презентації на теми: «Шкода, яку наносить тютюнопаління організму», «7 аргументів, шоб сказати НІ наркотикам».

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal