Бібліотека ВСП "Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного"

A A A

У рамках підготовки до святкування 65-річчя коледжу, у читальній залі бібліотеки пройшла зустріч студентів із випускником нашого закладу, лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Ділова людина України 2000 р.», головним редактором газети «Новий день» Жупиною Анатолієм Володимировичем.

Анатолій Володимирович познайомив присутніх із життєвою та творчою біографією. Розкрив деякі секрети професійної діяльності. Продемонстрував нагороди, які він отримав за свою плідну і сумлінну працю. Молодь з захопленням розглядала відзнаки талановитого земляка.

 

Студенти підготували чимало цікавих, змістовних, а інколи і провокаційних запитань. Гостю довелося пройти своєрідне бліц-опитування. Присутні  цікавилися сторінками творчої діяльності журналіста, його першими кроками в професії та найбільш гучними журналістськими розслідуваннями.

Гість був щирим і відвертим. Він із вдячністю пригадав своїх викладачів, які надали якісний багаж знань, заклали міцний фундамент для подальшого його росту як особистості. Підкреслив високий рівень практичних занять, отриманих у коледжі. А ще з великим задоволенням згадав най кумедніші уривки зі свого студентського життя.

 

У фокусі уваги також опинився аспект газетної справи як успішного бізнесу – з одного боку, та можливості займатися цікавим ділом – з іншого. Журналіст побажав студентам більше брати участь у житті коледжу, добре вчитися, щоб самореалізуватися і стати успішними людьми.

Анатолій Володимирович поділився своїми спостереженнями за життям сучасних молодих людей і наголосив на тому, що саме на молодь покладається велика надія зробити життя України кращим і змістовним. Зауважив, що з появою Інтернету люди поступово перестали читати періодику, книги. Дав добру пораду студентам більше читати, адже читання розвиває творчу уяву, виховує почуття любові та поваги до рідних та Батьківщини.

Зав. бібліотекою Полусмяк І.Н.