Бібліотека ВСП "Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного"

A A A

 

Важливою складовою діяльності бібліотеки є організація та проведення різноманітних заходів, які сприяють задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів, зростанню кола пізнавальних читацьких інтересів. Така робота допомагає залучити нових читачів до бібліотеки, здійснює рекламу бібліотеці, створює її імідж.

Бібліотека Новокаховського коледжу ТДАТУ є учасником навчально-виховного процесу, спрямованого на формування в студентів громадянської свідомості, сприяння інтелектуальному розвитку особистості, прагнення до постійного професійного росту. До цієї роботи співробітники бібліотеки підходять творчо, використовуючи різноманітні форми організації культурно-просвітницької роботи.

За період роботи з вересня 2016 по травень 2017 роки бібліотека підготувала понад 80 заходів культурно–масової роботи, присвячених різноманітним питанням громадського і культурного життя Української держави і світу, видатним явищам української і світової культури, питанням патріотизму, духовності, етики і моралі. Це – книжкові виставки, тематичні полиці, бесіди, літературні години, бібліотечні уроки та інше.

Протягом навчального року працівники бібліотеки запрошували до себе цікавих, творчих, успішних людей, разом зі студентами відвідували масові заходи Новокаховської юнацької бібліотеки та Новокаховської центральної бібліотеки.